vyberte rok
Bádiceokres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
43.81%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
26.67%
Peter Oremus NEKA
14.29%
Milan Uhrík ĽSNS
11.43%
Iván Farkas SMK
2.86%
Renáta Kolenčíková NEKA
0.95%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

34,98
%
2017 1. kolo
31,43
%
2013 2. kolo
21,13
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,98%
2013 2. kolo 31,43%
2013 1. kolo 21,13%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Čelinák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
58 hlasov
2
Miloslav Krajčík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
3
Jozef Dvonč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
4
Peter Oremus, NEKA
24 hlasov
5
Ján Greššo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
6
Marek Illéš, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
7
Eva Antošová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
8
Tomáš Galbavý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 hlasov
9
Daniel Hecht, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14 hlasov
10
Róbert Balkó, SMK-MKP
13 hlasov
11
Juraj Buzinkai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
12
Štefan Štefek, NEKA
13 hlasov
13
Erik Lajtman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
14
Anna Šmehilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
15
Ľubomír Moravčík, NEKA
11 hlasov
16
Peter Bulla, NEKA
10 hlasov
17
Mário Dinga, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
18
Ondrej Šedivý, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
19
Peter Košťál, NEKA
9 hlasov
20
Róbert Bakyta, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Juraj Horváth, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
22
Ľubomír Kleštinec, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
23
Daniel Balko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
24
Ján Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
Branislav Diďák, NEKA
7 hlasov
26
Helena Kováčová, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
27
Milan Proksa, SZS
6 hlasov
28
Lenka Gažová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
29
Miloš Dovičovič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Dominika Tekeliová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
31
Veronika Čimová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
32
Igor Demo, NEKA
5 hlasov
33
Štefan Korman, NEKA
5 hlasov
34
Radoslav Pavelka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Lýdia Pilková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
36
Milan Uhrík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Róbert Anda, SDKÚ-DS
5 hlasov
38
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Miroslav Tvrdoň, NEKA
4 hlasov
41
Zdenko Svoboda, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
42
Eva Hudecová, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
43
Ladislav Blaško, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Janka Buršáková, NEKA
4 hlasov
45
Marta Rácová, NEKA
3 hlasov
46
Vladimír Špánik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
47
Adam Púchovský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
48
Ondrej Ňorba, KSS
3 hlasov
49
Mariana Kováčová, NEKA
3 hlasov
50
Renáta Kolenčíková, NEKA
3 hlasov
51
Anton Žikla, KSS
3 hlasov
52
Jozef Hrozenský, NEKA
3 hlasov
53
Blažej Paukeje, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Branislav Dobrovodský, NEKA
2 hlasov
55
Róbert Sitár, NEKA
2 hlasov
56
Monika Pňačeková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Samuel Šimko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Milan Packa, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
59
Miloslav Hatala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
60
Juraj Ivanička, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
61
Ján Laurenčík, NP
2 hlasov
62
Štefan Mirga, SZSZO
2 hlasov
63
Viliam Mokráň, SZSZO
2 hlasov
64
Vladimíra Vargová Mičeková, NEKA
1 hlasov
65
Miroslav Gut, NEKA
1 hlasov
66
Miriama Fintová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
67
Rastislav Horňák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
68
Dušan Chebeň, NP
1 hlasov
69
Patrik Ďurfina, ĽS Naše Slovensko
70
Mário Duchoň, KSS
71
Juraj Gajdoš, ĽS Naše Slovensko
72
Ján Veteráni, DOMA DOBRE
73
Dušan Janek, KSS
74
Roman Mrázik, NEKA
75
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
76
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
77
Roland Kečkéš, SME RODINA - Boris Kollár
78
Marek Šesták, NEKA
79
Pavol Leštinský, KSS
80
Ivana Matušková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
81
Ivan Michna, NEKA
82
Peter Kremen, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...