Bádice okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
31,39%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
22,63%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11,68%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
10,95%
Martin Kusenda NEKA
8,76%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,57%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,38%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,92%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,73%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
62 hlasov
2
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
31 hlasov
3
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
27 hlasov
4
Jozef Dvonč, NEKA
24 hlasov
5
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
6
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
7
Štefan Štefek, NEKA
19 hlasov
8
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
9
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
10
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
14 hlasov
11
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
13 hlasov
12
Pavol Mada, NEKA
11 hlasov
13
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
14
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
15
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
16
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
17
Peter Oremus, NEKA
9 hlasov
18
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
9 hlasov
19
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
8 hlasov
20
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
21
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
22
Peter Andel, Progresívne Slovensko
8 hlasov
23
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
8 hlasov
24
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
25
Peter Košťál, NEKA
8 hlasov
26
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
27
Šimon Kónya, NEKA
7 hlasov
28
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
7 hlasov
29
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
30
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
31
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
32
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
33
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
34
Ladislav Turba, NEKA
6 hlasov
35
Štefan Korman, NEKA
6 hlasov
36
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
6 hlasov
37
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
6 hlasov
38
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
39
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
40
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
41
Ľubomír Moravčík, NEKA
5 hlasov
42
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
43
Erik Blaško, NK/NEKA
5 hlasov
44
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
5 hlasov
45
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
46
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
4 hlasov
47
Marta Rácová, NEKA
4 hlasov
48
Miroslav Gut, NEKA
4 hlasov
49
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
50
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
51
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
4 hlasov
52
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
53
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
4 hlasov
54
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
55
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
56
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
57
Darina Zlatošová, NK/NEKA
3 hlasov
58
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
3 hlasov
59
Radoslav Kriváček, NEKA
3 hlasov
60
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
3 hlasov
61
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
62
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
3 hlasov
63
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
3 hlasov
64
Martin Balko, Progresívne Slovensko
3 hlasov
65
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
3 hlasov
66
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
67
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
3 hlasov
68
Peter Paučo, NK/NEKA
3 hlasov
69
Juraj Vízy, NK/NEKA
2 hlasov
70
Soňa Ďuríková, NEKA
2 hlasov
71
Martin Čepček, ŽIVOT
2 hlasov
72
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
2 hlasov
73
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
2 hlasov
74
Peter Pukan, REPUBLIKA
2 hlasov
75
Jarmila Králová, NEKA
2 hlasov
76
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
77
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
2 hlasov
78
Lívia Šumichrastová, NEKA
2 hlasov
79
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
2 hlasov
80
Peter Šedovič, NK/NEKA
2 hlasov
81
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
82
Milan Chmelár, NEKA
2 hlasov
83
Peter Božík, Hnutie ONÁS
2 hlasov
84
Martin Bóri, REPUBLIKA
2 hlasov
85
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
86
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
87
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
88
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
1 hlasov
89
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
1 hlasov
90
Martin Skovajsa, NEKA
1 hlasov
91
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
92
Oľga Paučová, NK/NEKA
1 hlasov
93
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
1 hlasov
94
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov
95
Juraj Švarc, NEKA
1 hlasov
96
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
97
Dušan Tóth, NEKA
98
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
99
Jana Pukanová, REPUBLIKA
100
Igor Husár, REPUBLIKA
101
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
102
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
103
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
104
Miloš Macho, NK/NEKA
105
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
106
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

43,63 %

Historický vývoj

29.10. 2022 43,63 %
04.11. 2017 1. kolo 34,98 %
23.11. 2013 2. kolo 31,43 %
09.11. 2013 1. kolo 21,13 %