Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
52,63%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
47,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Rudolf Bauer KDS
29,03%
Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
25,81%
Dominika Palaščáková NOVA
22,58%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,45%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,45%
Jozef Holečko NEKA
6,45%
Jaroslav Džunko NEKA
3,23%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
2
Ľubomír Šimko, SMER - SD
10 hlasov
3
Ladislav Vojtko, KSS
9 hlasov
4
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
5
Viliam Bačo, NEKA
9 hlasov
6
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
7
Ján Mikloš, KSS
6 hlasov
8
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
9
Viktor Dulina, NEKA
6 hlasov
10
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
11
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
12
Martin Baltes, SĽS
4 hlasov
13
Jozef Konkoly, SMER - SD
4 hlasov
14
Michal Rečka, SMER - SD
3 hlasov
15
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
16
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
17
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
18
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
19
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
20
Ján Kokarda, NEKA
3 hlasov
21
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
22
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
23
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
24
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
25
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
26
Miroslav Bačenko, NEKA
2 hlasov
27
Ľubica Holováčová, SĽS
2 hlasov
28
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
29
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
30
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
31
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
32
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
33
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
34
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
35
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
36
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
37
Jenő Csoltkó, NEKA
1 hlasov
38
Monika Bérešová, SZS
1 hlasov
39
Ladislav Bartók, NEKA
1 hlasov
40
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
41
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
43
Róbert Šándor, NEKA
1 hlasov
44
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
45
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
46
Elena Majancsíková, SĽS
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
48
Peter Papáč, KSS
49
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Vladimír Popovič, SMS
51
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
53
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
54
László Köteles, SMK-MKP
55
Alexander Bimbo, SRÚS
56
László Iván, SMK-MKP
57
Jozef Holečko, NEKA
58
Ivan Hriczko, NEKA
59
Marián Kertész, PD
60
Anton Király, SMK-MKP
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

32,40
%
2017 1. kolo
6,30
%
2013 2. kolo
10,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,40%
2013 2. kolo 6,30%
2013 1. kolo 10,69%