vyberte rok
Bačkovíkokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
63.86%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24.10%
Róbert Bačinský NEKA
3.61%
Štefan Surmánek ĽSNS
2.41%
Jarmila Tkáčová SNS
2.41%
Jaroslav Džunko NEKA
1.20%
Oliver Petrík JĽSS
1.20%
Lukáš Sisák KSS
1.20%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

32,4
%
2017 1. kolo
6,3
%
2013 2. kolo
10,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,4%
2013 2. kolo 6,3%
2013 1. kolo 10,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hriczko, ŠKV
78 hlasov
2
Erika Zámboriová, ŠKV
23 hlasov
3
Jarmila Vaňová, ŠKV
14 hlasov
4
František Petro, SMER-SD
13 hlasov
5
Peter Derevjaník, SMER-SD
12 hlasov
6
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
7
Ján Kokarda, NEKA
12 hlasov
8
Pavol Lehotský, NEKA
11 hlasov
9
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
10
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
13
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
14
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
7 hlasov
16
Radoslav Hodor, NEKA
7 hlasov
17
Ladislav Vojtko, KSS
7 hlasov
18
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
19
Michal Rečka, SMER-SD
6 hlasov
20
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
21
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
22
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
23
Miloš Barcal, NEKA
5 hlasov
24
Július Begala, NEKA
4 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
27
Július Pelegrin, NEKA
3 hlasov
28
Monika Gergelová, SNS
3 hlasov
29
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
31
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
32
Peter Seman, KSS
2 hlasov
33
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
34
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
35
Roland Szabó, SMER-SD
1 hlasov
36
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
37
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
38
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
39
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Mária Lacková, NEKA
1 hlasov
41
Slavomír Borovský, DS
1 hlasov
42
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
43
Martina Dutková, NEKA
1 hlasov
44
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
45
Jozef Hric, KSS
46
Rudolf Varga, VZDOR
47
Ján Horváth, NEKA
48
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
49
István Zachariaš, SMK-MKP
50
Július Grulyo, NEKA
51
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
53
Tamás Iván, SMK-MKP
54
Jozef Krešák, ŠANCA
55
László Köteles, SMK-MKP
56
Augustín Köteles, NAJ
57
Ervín Kompuš, NAJ
58
Anton Király, SMK-MKP
59
Attila Oravecz, MOST - HÍD
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
61
Alexander Képes, SMK-MKP
62
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
63
Tibor Bráz, NEKA
64
Július Beluscsák, NEKA
65
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT