Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,81%
Rudolf Bauer KDS
23,19%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
45,51%
Rudolf Bauer KDS
17,42%
Dominika Palaščáková NOVA
12,36%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
7,30%
Lukáš Sisák KSS
6,18%
Jozef Holečko NEKA
3,93%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,25%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,69%
Jaroslav Džunko NEKA
1,69%
Ivan Kuhn OKS
1,69%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Mischurová, NEKA
126 hlasov
2
Štefan Duč, NEKA
84 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
74 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
65 hlasov
5
Róbert Puci, SMER - SD
54 hlasov
6
Miroslav Tóth, SMER - SD
50 hlasov
7
Igor Balog, SRÚS
49 hlasov
8
Magdaléna Haburová, NEKA
47 hlasov
9
Juraj Sobek, SMER - SD
40 hlasov
10
Ján Tomáš, NEKA
39 hlasov
11
Jaroslav Konečný, NEKA
38 hlasov
12
Rastislav Petrovič, SMER - SD
36 hlasov
13
Terézia Kačová, NOVA
27 hlasov
14
Tichomír Kačo, NEKA
23 hlasov
15
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
16
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
17
Juraj Selecký, NEKA
19 hlasov
18
Vladimír Dvorový, SMER - SD
18 hlasov
19
Miloš Kubica, NEKA
15 hlasov
20
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
21
Martin Begala, NEKA
9 hlasov
22
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
23
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
25
Iveta Kohanová, NEKA
7 hlasov
26
Marián Kolesár, NEKA
7 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
7 hlasov
28
Juliana Pašková, NEKA
7 hlasov
29
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
30
Gejza Gore, NEKA
6 hlasov
31
Robert Engel, NEKA
6 hlasov
32
Jozef Horváth, SMER - SD
6 hlasov
33
Ľubomír Princík, NEKA
6 hlasov
34
Jaroslav Soták, NEKA
6 hlasov
35
Mikuláš Balog, EDS
5 hlasov
36
Štefan Tatranský, KSS
5 hlasov
37
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
38
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
39
Peter Pető, NEKA
4 hlasov
40
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
41
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
42
Ján Lukáč, SMS
4 hlasov
43
Vladimír Juroš, MS
4 hlasov
44
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
45
Edita Anthony, SaS
3 hlasov
46
Ľudovít Tóth, SĽS
3 hlasov
47
Michaela Kapustníková, NOVA
3 hlasov
48
František Kolbaský, ÚSVIT
3 hlasov
49
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
50
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
51
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
52
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
53
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
55
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
56
František Tomko, NEKA
2 hlasov
57
Ladislav Szilágyi, SaS
2 hlasov
58
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
59
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
60
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
61
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
1 hlasov
62
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
63
Csaba Furik, SMK-MKP
64
Matúš Hada, KĽS
65
Andrej Kocák, MS
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Pavel Szijjártó, SĽS

Volebná účasť

44,21
%
2017 1. kolo
14,61
%
2013 2. kolo
42,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 44,21%
2013 2. kolo 14,61%
2013 1. kolo 42,03%