Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
Rudolf Bauer KDS

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,16%
Rudolf Bauer KDS
9,09%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
4,55%
Lukáš Sisák KSS
4,55%
Dominika Palaščáková NOVA
3,98%
Jaroslav Džunko NEKA
1,70%
Ivan Kuhn OKS
1,70%
Jozef Holečko NEKA
1,14%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,57%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Mária Szuperák, SMK-MKP
129 hlasov
2
Ladislav Illés, SMK-MKP
128 hlasov
3
László Farkas, SMK-MKP
127 hlasov
4
Csaba Furik, SMK-MKP
120 hlasov
5
József Kopasz, SMK-MKP
118 hlasov
6
Jozef Horváth, SMER - SD
108 hlasov
7
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
71 hlasov
8
Štefan Duč, NEKA
47 hlasov
9
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
39 hlasov
10
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
11
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
12
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
13
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
14
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
15
Edita Anthony, SaS
7 hlasov
16
Vladimír Dvorový, SMER - SD
6 hlasov
17
Michaela Kapustníková, NOVA
6 hlasov
18
František Kolbaský, ÚSVIT
6 hlasov
19
Juraj Selecký, NEKA
5 hlasov
20
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
21
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
22
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
23
Aneta Horváthová, EDS
4 hlasov
24
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
25
Miloš Kubica, NEKA
4 hlasov
26
Jaroslav Konečný, NEKA
4 hlasov
27
Tibor Jánošík, NOVA
3 hlasov
28
Tichomír Kačo, NEKA
3 hlasov
29
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Jana Mondiková, SMER - SD
3 hlasov
31
Martin Begala, NEKA
3 hlasov
32
Ľubomír Bulla, NEKA
3 hlasov
33
Juraj Sobek, SMER - SD
3 hlasov
34
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
35
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
36
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
37
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
38
Ľubomír Princík, NEKA
2 hlasov
39
Marián Kolesár, NEKA
2 hlasov
40
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
41
Terézia Kačová, NOVA
2 hlasov
42
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
43
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
45
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
46
Jaroslav Soták, NEKA
1 hlasov
47
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
48
Róbert Puci, SMER - SD
1 hlasov
49
Rastislav Petrovič, SMER - SD
1 hlasov
50
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
51
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
52
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
53
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
54
Štefan Tatranský, KSS
1 hlasov
55
Zlatica Čeplíková, NEKA
1 hlasov
56
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
57
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
58
Magdaléna Haburová, NEKA
1 hlasov
59
František Tomko, NEKA
1 hlasov
60
Ján Tomáš, NEKA
61
Miroslav Tóth, SMER - SD
62
Pavel Szijjártó, SĽS
63
Vladimír Juroš, MS
64
Robert Engel, NEKA
65
Ladislav Bodnár, NEKA
66
Mikuláš Balog, EDS
67
Katarína Mischurová, NEKA

Volebná účasť

35,97
%
2017 1. kolo
38,47
%
2013 2. kolo
35,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,97%
2013 2. kolo 38,47%
2013 1. kolo 35,22%