vyberte rok
Bačkaokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50.88%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
40.94%
Jozef Červenák RIS
1.75%
Róbert Bačinský NEKA
1.17%
Lukáš Sisák KSS
1.17%
Štefan Surmánek ĽSNS
1.17%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1.17%
Rudolf Botka NP
0.58%
Oliver Petrík JĽSS
0.58%
Jarmila Tkáčová SNS
0.58%
Jozef Bobík NEKA
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

35,97
%
2017 1. kolo
38,47
%
2013 2. kolo
35,22
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,97%
2013 2. kolo 38,47%
2013 1. kolo 35,22%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
103 hlasov
2
József Kopasz, SMK-MKP
101 hlasov
3
Peter Pandy, MOST - HÍD
97 hlasov
4
Zoltán Ilko, SMK-MKP
93 hlasov
5
Csilla Bálintová, SMK-MKP
92 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
79 hlasov
7
Tibor Sáradi, SMK-MKP
79 hlasov
8
Karol Pataky, MOST - HÍD
74 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
69 hlasov
10
Jozef Želinský, MOST - HÍD
49 hlasov
11
Gustáv Liszkai, SMER-SD
32 hlasov
12
Dionýz Szabó, ŠKV
25 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
24 hlasov
14
Gejza Sačko, MOST - HÍD
21 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
17 hlasov
16
Peter Rico, MOST - HÍD
14 hlasov
17
Róbert Puci, SMER-SD
8 hlasov
18
Štefan Duč, NEKA
8 hlasov
19
Edina Kocsisová, NEKA
7 hlasov
20
Alexander Kis-Géczi, NAJ
7 hlasov
21
Marek Čižmár, NEKA
6 hlasov
22
Zoltán Mento, NEKA
5 hlasov
23
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
24
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
25
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
26
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
27
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Adrian Haraszti, NAJ
4 hlasov
29
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
32
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Milan Malý, KSS
3 hlasov
34
Iveta Solomonová, KSS
3 hlasov
35
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
36
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
37
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Marián Vanci, ŠKV
2 hlasov
39
Ján Seman, ŠANCA
2 hlasov
40
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
41
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
43
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
44
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
46
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
47
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
48
Rastislav Petrovič, SMER-SD
1 hlasov
49
Tichomír Kačo, ŠKV
1 hlasov
50
Július Hajdu, SMER-SD
1 hlasov
51
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
53
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
55
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56
Gabriel Garanič, NEKA
57
Slavomír Illeš, NEKA
58
Štefan Kandráč, NP
59
Katarína Kasardová, KSS
60
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
Jana Mondiková, SMER-SD
62
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
63
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Jozef Gamrát, NEKA
65
Peter Figeľ, DS
66
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
67
Michaela Ducárová, ŠKV
68
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
69
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko