vyberte rok
Babinecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48.15%
Martin Juhaniak NEKA
25.93%
Marian Kotleba ĽSNS
7.41%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3.70%
Miroslav Gálik NAS
3.70%
Igor Kašper NEKA
3.70%
Jozef Šimko NEKA
3.70%
Milan Urbáni SMS
3.70%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

49,12
%
2017 1. kolo
44,26
%
2013 2. kolo
46,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 49,12%
2013 2. kolo 44,26%
2013 1. kolo 46,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
15 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
12 hlasov
3
Stanislava Zvarová, SMER-SD
12 hlasov
4
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
5
Katarína Moncoľová, NEKA
7 hlasov
6
Miroslava Vargová, NEKA
7 hlasov
7
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
8
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
10
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
11
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
12
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
13
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
3 hlasov
15
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
16
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
17
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
18
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
19
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
20
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
22
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
23
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
26
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
27
Ferenc Auxt, SMK-MKP
28
Aladár Bari, MOST - HÍD
29
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
30
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
31
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32
Csaba Csízi, MOST - HÍD
33
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
34
Róbert Čipka, KSS
35
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Anatolij Jefimov, KSS
37
Peter Juhász, SMK-MKP
38
Vojtech Kökény, SRK
39
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Ladislav Lang, MOST - HÍD
41
Gejza Mede, NEKA
42
Vojtech Menyhárt, NEKA
43
Zdenek Očovan, NAJ
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Alena Pivovarčiová, NP
46
Ladislav Rigó, SMK-MKP
47
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
48
Vojtech Szajkó, SRK
49
Štefan Vavrek, MOST - HÍD