Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
58,46%
Milan Belica SMER - SD
41,54%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
54,10%
Milan Belica SMER - SD
36,07%
Peter Oremus NEKA
4,92%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
3,28%
Robert Dick MS
1,64%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
33 hlasov
2
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
19 hlasov
3
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
18 hlasov
4
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
17 hlasov
5
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
6
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
7
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
8
Róbert Balkó, SMK-MKP
13 hlasov
9
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
10
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
11
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
12
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
13
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
11 hlasov
14
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
15
Ladislav Prešinský, NEKA
10 hlasov
16
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
10 hlasov
17
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
10 hlasov
18
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
10 hlasov
19
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
20
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
9 hlasov
21
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
9 hlasov
22
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
9 hlasov
23
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
8 hlasov
24
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
8 hlasov
25
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
8 hlasov
26
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
7 hlasov
27
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
6 hlasov
28
Peter Oremus, NEKA
6 hlasov
29
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
5 hlasov
30
Andrea Samková, KĽS
5 hlasov
31
Marta Miklošková, KDS
5 hlasov
32
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
33
Milan Greguš, SNS
4 hlasov
34
Stanislav Hamar, SNS
4 hlasov
35
Miroslav Timko, KSS
4 hlasov
36
Pavol Otepka, ASV
4 hlasov
37
Ivan Habiňák, SNS
3 hlasov
38
Juraj Gajdoš, SNS
3 hlasov
39
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
40
Anna Čagalová, SNS
3 hlasov
41
Eva Antošová, SNS
3 hlasov
42
Jozef Čapla, SNS
3 hlasov
43
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
44
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
3 hlasov
45
Jozef Šiška, KSS
3 hlasov
46
Ján Kollár, KSS
3 hlasov
47
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
3 hlasov
48
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
3 hlasov
49
Milena Candráková, KSS
2 hlasov
50
Martin Mikuláš, SNS
2 hlasov
51
Oľga Froncová, SNS
2 hlasov
52
Dušan Janek, KSS
2 hlasov
53
Miloslav Slováčik, NaS - ns
2 hlasov
54
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
2 hlasov
55
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
56
Lenka Slováčiková, NaS - ns
1 hlasov
57
Juraj Uhrín, SĽS
1 hlasov
58
Eduard Kolesár, ASV
1 hlasov
59
Oľga Otrasová, KSS
1 hlasov
60
Milan Chalachan, SMS
1 hlasov
61
Vladimír Lauko, SNS
1 hlasov
62
Pavol Dávid, SMS
1 hlasov
63
Pavol Leštinský, KSS
1 hlasov
64
Jaroslav Lopata, KSS
1 hlasov
65
Ivana Matušková, SMS
1 hlasov
66
Viliam Mokraň, KĽS
1 hlasov
67
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
68
Vladislav Borík, SOĽ
69
Miloslav Horka, SNS
70
Peter Spišiak, NaS - ns
71
Jaroslav Lörinčík, KSS
72
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
73
Ondrej Ňorba, KSS

Volebná účasť

24,42
%
2017 1. kolo
11,26
%
2013 2. kolo
10,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,42%
2013 2. kolo 11,26%
2013 1. kolo 10,39%