Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
51,52%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27,27%
Dorota Bujňáková NP
6,06%
Štefan Straka KSS
6,06%
Anton Korba NEKA
6,06%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,03%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER - SD
14 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
12 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER - SD
11 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
11 hlasov
5
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
6
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
8 hlasov
8
Štefan Straka, KSS
7 hlasov
9
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
10
Dušan Molek, SMER - SD
6 hlasov
11
Anton Korba, NEKA
5 hlasov
12
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
13
Marek Cerula, SNS
4 hlasov
14
Peter Jacko, EDS
3 hlasov
15
Miroslava Urbanová, NaS - ns
3 hlasov
16
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
17
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
18
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
19
Gabriel Vilcega, NaS - ns
1 hlasov
20
Jozef Mihalčin, SĽS
1 hlasov
21
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
22
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
23
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
24
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
25
Matúš Krajňák, SĽS
1 hlasov
26
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
27
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
28
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
29
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
30
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
31
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
32
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
33
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
35
Jozef Džurdženík, SNS
36
Pavol Drobný, SĽS
37
Vincent Antoš, KSS
38
Marta Baniková, 99%, PaS
39
Dušan Haľko, SNS
40
Ladislav Hromada, NOVA
41
Marcela Pčolinská, NOVA
42
Anton Pavúk, NOVA
43
Ján Popaďak, 99%, PaS
44
Milan Reich, KOS
45
Emília Rujaková, SĽS
46
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
47
Paulína Sopková, NaS - ns
48
Pavol Štefanko, EDS
49
Jozef Tomašik, SNS
50
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
51
Peter Ondko, NEKA
52
Ján Jevín, SNS
53
Alfonz Kaliaš, SRÚS
54
Jozef Karchňák, ÚSVIT
55
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
56
Mária Kurovská, NaS - ns
57
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
58
Ján Macuga, EDS
59
Milan Madura, ĽS-HZDS
60
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
61
Helena Vancáková, 99%, PaS

Volebná účasť

37,37
%
2017 1. kolo
18,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,37%
2013 1. kolo 18,59%