Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
65,96%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
21,28%
Martin Kusenda NEKA
6,38%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,13%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,13%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,13%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Peter Pukan REPUBLIKA
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
20 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
17 hlasov
3
Matúš Hubinský, NEKA
12 hlasov
4
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
11 hlasov
5
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
6
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
8 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
8
Peter Kochan, NEKA
7 hlasov
9
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
10
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
6 hlasov
11
Jaroslav Blina, KSS
5 hlasov
12
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
13
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
14
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
4 hlasov
15
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
4 hlasov
16
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
17
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
3 hlasov
18
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
3 hlasov
19
Miroslav Polner, NK/NEKA
3 hlasov
20
Oľga Hudoková, NK/NEKA
3 hlasov
21
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
22
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
23
Martin Dočkalik, NEKA
2 hlasov
24
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
25
Renáta Kirková, NK/NEKA
2 hlasov
26
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
27
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
28
Anton Švec, KSS
2 hlasov
29
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
2 hlasov
30
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
1 hlasov
31
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
32
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1 hlasov
33
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
34
Ján Mlynár, REPUBLIKA
1 hlasov
35
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
36
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
1 hlasov
37
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
1 hlasov
38
David Gerhát, KSS
1 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
40
Martin Tarčák, NK/NEKA
41
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
42
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...

Volebná účasť

30,97 %

Historický vývoj

29.10. 2022 30,97 %
04.11. 2017 1. kolo 32,16 %
23.11. 2013 2. kolo 19,88 %
09.11. 2013 1. kolo 12,70 %