Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
48,03%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
16,54%
Ľubomír Žabár NEKA
10,24%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
9,45%
Peter Palko KSS
9,45%
Marián Herdel NEKA
6,30%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Križan, NEKA
83 hlasov
2
Tibor Jankovský, SMER - SD
30 hlasov
3
Emil Košút, SMER - SD
25 hlasov
4
Milan Berec, SMER - SD
21 hlasov
5
Stanislav Pastva, SMER - SD
20 hlasov
6
Miroslav Hlinka, SMER - SD
19 hlasov
7
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
8
Tomáš Vaňo, NEKA
17 hlasov
9
Juraj Ondračka, SMER - SD
16 hlasov
10
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
11
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
12 hlasov
12
Daniel Beníček, SMER - SD
12 hlasov
13
Iveta Kováčiková, SMER - SD
12 hlasov
14
Eva Červeňanová, NEKA
12 hlasov
15
Martin Adamec, NEKA
11 hlasov
16
Tomáš Bečár, NEKA
11 hlasov
17
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
18
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
19
Ľubomír Žabár, NEKA
10 hlasov
20
Jaroslav Ridoško, SNS
10 hlasov
21
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
10 hlasov
22
Jozef Hrdlička, KSS
10 hlasov
23
Ľubomír Tunega, NEKA
9 hlasov
24
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
25
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
8 hlasov
26
Leo Kužela, NEKA
7 hlasov
27
Danica Birošová, NEKA
7 hlasov
28
Jaroslav Jambor, NEKA
6 hlasov
29
Vladimír Mojto, NEKA
6 hlasov
30
Peter Palko, KSS
6 hlasov
31
Milan Blaško, SNS
5 hlasov
32
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
5 hlasov
33
Anton Beták, NEKA
5 hlasov
34
Martina Beňovičová, NEKA
5 hlasov
35
Jaroslav Šmíd, NEKA
5 hlasov
36
Martin Barčák, NEKA
5 hlasov
37
Martin Dohál, NEKA
5 hlasov
38
Juraj Kotleba, SNS
4 hlasov
39
Ján Kanaba, NEKA
4 hlasov
40
Dušan Štrauss, NaS - ns
4 hlasov
41
Martin Chlapík, SNS
4 hlasov
42
Ľubomír Štefánik, NEKA
4 hlasov
43
Peter Hlucháň, NEKA
4 hlasov
44
Valika Meravá, KSS
4 hlasov
45
Eduard Hartmann, SNS
4 hlasov
46
Janka Fabová, Paliho Kapurková
4 hlasov
47
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
3 hlasov
48
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
49
Ľubomír Dvorský, NEKA
3 hlasov
50
Alojz Švajda, NEKA
3 hlasov
51
Lucia Štefancová, NEKA
3 hlasov
52
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
53
Peter Brázda, SNS
3 hlasov
54
Lenka Ďurechová, KSS
3 hlasov
55
Peter Hudec, KSS
3 hlasov
56
Patrik Burian, NEKA
2 hlasov
57
Marta Šajbidorová, NEKA
2 hlasov
58
Iveta Šipošová, KSS
2 hlasov
59
Martina Kebísková, NEKA
2 hlasov
60
Marta Blahová, ĽS-HZDS
2 hlasov
61
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
62
Miroslav Zámečník, KSS
2 hlasov
63
Miloslav Baco, NEKA
1 hlasov
64
Milan Kebísek, NEKA
1 hlasov
65
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
66
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
1 hlasov
67
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
1 hlasov
68
Ján Hradský, NEKA
1 hlasov
69
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
70
Ondrej Čapák, SNS

Volebná účasť

30,63
%
2017 1. kolo
22,62
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,63%
2013 1. kolo 22,62%