Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
48,78%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48,78%
Anton Korba NEKA
2,44%
Dorota Bujňáková NP
Štefan Straka KSS
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Bendík, SMS
21 hlasov
2
Anton Lamanec, NEKA
20 hlasov
3
Štefan Harčarufka, NOVA
16 hlasov
4
Boris Hanuščak, SMER - SD
16 hlasov
5
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
16 hlasov
6
Pavol Slovík, SMER - SD
16 hlasov
7
Štefan Bieľak, SMER - SD
15 hlasov
8
Andrej Havrilla, SMER - SD
13 hlasov
9
Pavel Hudáček, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
13 hlasov
10
Helena Leščišinová, SMER - SD
13 hlasov
11
Jozef Halecký, SMER - SD
13 hlasov
12
Martin Choma, NEKA
11 hlasov
13
Slavomír Majerčák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
11 hlasov
14
Jozef Guliga, SMER - SD
9 hlasov
15
Jana Majorová Garstková, NEKA
8 hlasov
16
Antónia Semaňáková, NEKA
8 hlasov
17
Ján Paľa, NOVA
8 hlasov
18
Pavol Ceľuch, NEKA
8 hlasov
19
Peter Duda, SMER - SD
7 hlasov
20
Jozef Kmec, NEKA
6 hlasov
21
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
22
Pavol Vilček, NOVA
6 hlasov
23
Anna Petričová, NEKA
6 hlasov
24
Michal Gáborčík, NOVA
6 hlasov
25
Milan Benka, NOVA
5 hlasov
26
Miroslav Bujda, SMER - SD
5 hlasov
27
Jozef Harabin, SMER - SD
5 hlasov
28
Ján Ferenčák, SMER - SD
5 hlasov
29
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
30
Jozef Kuchta, NEKA
5 hlasov
31
Bystrík Václav, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
32
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
33
Patrik Mihaľ, NOVA
4 hlasov
34
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
35
Jozef Grivalský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
36
Štefan Džurný, NEKA
2 hlasov
37
František Depta, NEKA
2 hlasov
38
Michal Kovalčík, SNS
2 hlasov
39
Martin Šmilňák, NEKA
2 hlasov
40
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
41
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
2 hlasov
42
Peter Korba, KSS
2 hlasov
43
František Ferenc ml., NEKA
2 hlasov
44
Miroslav Mydlo, SOĽ
1 hlasov
45
Ján Zelizňak, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
46
Radoslav Dovjak, SNS
1 hlasov
47
Jozef Bogdan, SNS
1 hlasov
48
Zoltán Pišta, NEKA
1 hlasov
49
Veronika Havírová, SNS
1 hlasov
50
Milan Paluba, MS
1 hlasov
51
Bartolomej Kubik, KSS
1 hlasov
52
Vladimír Klein, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
54
Ladislav Hužík, SNS
1 hlasov
55
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
56
Jozef Potanko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
57
Kamil Pompa, SRK
58
Zlatica Martančíková, SNS
59
Katarína Petijová, 99%, PaS
60
Michal Neupauer, NEKA
61
Jozef Kuna, NEKA
62
Peter Ježík, ĽS Naše Slovensko
63
Stanislav Čajka, ÚSVIT
64
Andrej Rusňák, MS
65
Tibor Rusiňak, DS
66
Juraj Švedlár, NEKA

Volebná účasť

26,47
%
2017 1. kolo
20,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,47%
2013 1. kolo 20,89%