vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,05%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
16,23%
Igor Kašper NEKA
12,34%
Jozef Šimko NEKA
9,09%
Marian Kotleba ĽSNS
6,49%
Martin Juhaniak NEKA
3,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,30%
Milan Urbáni SMS
1,30%
Miroslav Gálik NAS
0,65%
Pavel Greksa NEKA
0,65%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,65%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
86 hlasov
2
Vojtech Szajkó, SRK
58 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
57 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
53 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
43 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
36 hlasov
8
Vojtech Kökény, SRK
34 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
34 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
11
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
19 hlasov
12
Michal Bagačka, SMER-SD
13 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
12 hlasov
14
Stanislava Zvarová, SMER-SD
11 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
9 hlasov
16
Katarína Moncoľová, NEKA
8 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Gejza Mede, NEKA
7 hlasov
20
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
23
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
24
Ján Lichanec, NEKA
6 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
5 hlasov
26
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
29
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
32
Miroslava Vargová, NEKA
3 hlasov
33
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
34
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
38
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
40
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
41
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
43
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Miroslava Grendelová, KSS
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

34,75
%
2017 1. kolo
30,59
%
2013 2. kolo
39,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,75%
2013 2. kolo 30,59%
2013 1. kolo 39,71%