Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
81,63%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
18,37%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
56,96%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
9,49%
Emil Samko KĽS
9,49%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
8,86%
Karol Konárik SNS
5,06%
Andrea Jenčíková NP
3,80%
Ondrej Binder NEKA
2,53%
Ladislav Fízik ASV
2,53%
Pavel Chovanec ÚSVIT
0,63%
Jozef Sásik SĽS
0,63%
Jaroslav Sekerka KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
108 hlasov
2
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
78 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
42 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
41 hlasov
5
Zoltán Bán, SMK-MKP
34 hlasov
6
Vojtech Kökény, SRK
24 hlasov
7
Silvia Vargová, MOST - HÍD
24 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
23 hlasov
9
Ladislav Lang, MOST - HÍD
18 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
17 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
12
Csaba Horváth, NEKA
12 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
12 hlasov
14
Tibor Lukáčka, ASV
11 hlasov
15
Tibor Balog, SMS
10 hlasov
16
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
17
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
8 hlasov
18
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
8 hlasov
19
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
8 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
21
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
7 hlasov
22
Ján Hiraj, NP
6 hlasov
23
Katarína Horváth, KĽS
6 hlasov
24
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
6 hlasov
25
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
6 hlasov
26
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
27
Helena Krauszová, SMS
5 hlasov
28
Dušan Širák, KSS
5 hlasov
29
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
30
Ján Antal, ÚSVIT
5 hlasov
31
Jozef Pupala, KSS
5 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
33
Veronika Rízová, KSS
4 hlasov
34
Romana Antalová, ÚSVIT
4 hlasov
35
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
36
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
37
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Dušan Faško, KSS
3 hlasov
39
Jaroslav Suja, NEKA
3 hlasov
40
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
42
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
43
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
44
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Samuel Zubo, KSS
47
Anna Kekeňáková, KSS

Volebná účasť

34,75
%
2017 1. kolo
30,59
%
2013 2. kolo
39,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,75%
2013 2. kolo 30,59%
2013 1. kolo 39,71%