vyberte rok
Abovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48.05%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
16.23%
Igor Kašper NEKA
12.34%
Jozef Šimko NEKA
9.09%
Marian Kotleba ĽSNS
6.49%
Martin Juhaniak NEKA
3.25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.30%
Milan Urbáni SMS
1.30%
Miroslav Gálik NAS
0.65%
Pavel Greksa NEKA
0.65%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.65%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

34,75
%
2017 1. kolo
30,59
%
2013 2. kolo
39,71
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,75%
2013 2. kolo 30,59%
2013 1. kolo 39,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
86 hlasov
2
Vojtech Szajkó, SRK
58 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
57 hlasov
4
Peter Juhász, SMK-MKP
53 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
43 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
36 hlasov
8
Vojtech Kökény, SRK
34 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
34 hlasov
10
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
11
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
19 hlasov
12
Michal Bagačka, SMER-SD
13 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
12 hlasov
14
Stanislava Zvarová, SMER-SD
11 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
9 hlasov
16
Katarína Moncoľová, NEKA
8 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
8 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Gejza Mede, NEKA
7 hlasov
20
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
22
Dušan Hlinka, SMER-SD
6 hlasov
23
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
24
Ján Lichanec, NEKA
6 hlasov
25
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
5 hlasov
26
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
4 hlasov
29
Ladislav Lang, MOST - HÍD
4 hlasov
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
31
Roman Lebeda, NEKA
3 hlasov
32
Miroslava Vargová, NEKA
3 hlasov
33
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
34
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
35
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
37
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
38
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
40
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
41
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
42
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
43
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Miroslava Grendelová, KSS
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko