Trenčiansky kraj

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
49,98%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
25,13%
Štefan Škultéty NEKA
13,85%
Petra Hajšelová Sme rodina
4,80%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,25%
Nora Pániková SZS
1,97%
Igor Valko NP
1,01%

Rozdelenie mandátov poslancov

Strany v koalíciach sú v poradí, v akom uvádza Štatistický úrad SR

NEKA
22 poslancov
SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16 poslancov
OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
9 poslancov

Zvolení kandidáti na poslancov

1
Jozef Božik, NEKA
7 353 hlasov
2
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 996 hlasov
3
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
5 780 hlasov
4
Ladislav Procházka, NEKA
5 744 hlasov
5
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
5 626 hlasov
6
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
5 625 hlasov
7
Viera Beňová, NEKA
5 605 hlasov
8
Karol Janas, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
5 317 hlasov
9
Tomáš Vaňo, NEKA
5 189 hlasov
10
František Matušík, NEKA
5 147 hlasov
11
Mária Šramková, NEKA
5 115 hlasov
12
Štefan Škultéty, NEKA
5 090 hlasov
13
Michal Ďureje, NEKA
5 083 hlasov
14
Miloš Mičega, NEKA
5 081 hlasov
15
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 923 hlasov
16
Igor Steiner, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 910 hlasov
17
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 769 hlasov
18
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 740 hlasov
19
Jozef Trstenský, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 518 hlasov
20
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 473 hlasov
21
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 415 hlasov
22
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 400 hlasov
23
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 328 hlasov
24
Stanislav Svatik, NEKA
4 298 hlasov
25
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 272 hlasov
26
Peter Marušinec, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 068 hlasov
27
Dušan Bublavý, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
4 048 hlasov
28
Viliam Cíbik, NEKA
3 963 hlasov
29
Ján Bielik, NEKA
3 920 hlasov
30
Juraj Hort, NEKA
3 737 hlasov
31
Eva Bočincová, NEKA
3 522 hlasov
32
Rastislav Henek, NEKA
3 514 hlasov
33
Pavol Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
3 440 hlasov
34
Zuzana Máčeková, NEKA
3 425 hlasov
35
Erich Dvonč, NEKA
3 401 hlasov
36
Anna Halinárová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
3 395 hlasov
37
Iveta Randziaková, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
3 365 hlasov
38
Viera Zboranová, NEKA
3 080 hlasov
39
Juraj Smatana, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 043 hlasov
40
Vladimír Fraňo, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
3 041 hlasov
41
Tomáš Merašický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 694 hlasov
42
Rudolfa Novotná, NEKA
2 692 hlasov
43
Mária Hajšová, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
2 422 hlasov
44
Milan Panáček, SZ, MOST - HÍD, SNS,...
2 395 hlasov
45
Roman Hvizdák, NEKA
2 294 hlasov
46
Anna Abramovičová, NEKA
2 213 hlasov
47
Pavel Halabrín, NEKA
2 113 hlasov

Kandidáti na poslancov

vyberte svoj obvod
Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bartek, NaS - ns
2
Božena Bobušová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
3
Jozef Bočinec, NaS - ns
4
Peter Bulík, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5
Anton Grňo, ĽS Naše Slovensko
6
Mária Hajšová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Marián Chovanec, NEKA
8
Ladislav Chudoba, NEKA
9
Pavol Kovalíček, NEKA
10
Peter Králik, NEKA
11
Ján Kšiňan, NEKA
12
Zuzana Máčeková, NEKA
13
Rudolfa Novotná, NEKA
14
Lukáš Šarina, ĽS Naše Slovensko
15
Peter Ševčík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
16
Stanislav Vavro, NEKA
17
Jana Záhumenská, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18
Nadežda Zaťková, NEKA
1
Pavol Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2
Anton Bajzík, SDKÚ-DS
3
Juraj Bartoš, ĽS Naše Slovensko
4
Marek Behan, NAJ
5
Eva Bočincová, NEKA
6
Radomír Brtáň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
7
Matej Buček, ĽS Naše Slovensko
8
Pavol Budinský, NaS - ns
9
Viliam Cíbik, NEKA
10
Pavol Duvač, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11
Juraj Hort, NEKA
12
Michal Kňažek, SME RODINA - Boris Kollár
13
Jaroslav Koyš, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14
Peter Krupa, ĽS Naše Slovensko
15
Michal Marcin, ĽS Naše Slovensko
16
Peter Marušinec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17
Denis Párovský, ĽS Naše Slovensko
18
Štefan Prekop, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
19
Martin Rác, NEKA
20
Milan Staňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21
Emil Suchánek, NEKA
22
Dana Šťastná, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23
Gabriela Švecová, NEKA
24
Rastislav Turčík, NAJ
25
Karol Uváčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
26
Patrik Živojinov, SME RODINA - Boris Kollár
1
Anna Abramovičová, NEKA
2
Pavol Černák, ĽS Naše Slovensko
3
Peter Černák, VZDOR
4
Martin Ferianec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
5
Henrich Gašparík, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6
Pavel Halabrín, NEKA
7
Štefan Horák, KSS
8
Zdenka Muchová, NEKA
9
Stanislav Paracka, ĽS Naše Slovensko
10
Karol Parči, KSS
11
Roman Pleša, NEKA
12
Rastislav Púdelka, NEKA
13
Ivana Rapantová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
14
Roman Vajaš, SME RODINA - Boris Kollár
15
Ingrid Vrkočová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1
Peter Bača, SDKÚ-DS
2
Ján Bielik, NEKA
3
Ján Blaško, KSS
4
Rastislav Bobocký, NEKA
5
Dušan Bublavý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6
Vladimír Fraňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Peter Gablech, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
8
Anna Halinárová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9
Kvetoslava Hejbalová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10
Radovan Horváth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
11
Igor Ivana, ĽS Naše Slovensko
12
Ján Janáč, NP
13
Alexander Koreň, NÁRODNÁ KOALÍCIA
14
Boris Krajčí, ĽS Naše Slovensko
15
Milan Kravárik, ĽS Naše Slovensko
16
Ján Kubica, PSN
17
Lukáš Kucharovic, KSS
18
Ľuboš Masár, PSN
19
Nora Pániková, SZS
20
Alena Šoltýsová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
21
Milan Špánik, NEKA
22
Jozef Trstenský, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23
Marcel Urban, ĽS Naše Slovensko
24
Jana Žáková, SME RODINA - Boris Kollár
1
Ivan Boháček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
2
Jozef Božik, NEKA
3
Erich Dvonč, NEKA
4
František Gregor, NEKA
5
Branislav Grznár, ĽS Naše Slovensko
6
Miroslav Hanzely, ĽS Naše Slovensko
7
Juraj Kližan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8
Marek Korec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
9
Milan Krošlák, KSS
10
Tomáš Merašický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
11
Mariana Mészarosová, HZD
12
Branislav Pajda, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13
Štefan Piaček, ĽS Naše Slovensko
14
Iveta Randziaková, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15
Zdenka Režná, KSS
16
Anton Stanko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
17
Miroslav Švehlík, NAJ
18
Július Uhlár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1
Miroslav Biel, VZDOR
2
Marian Gazdík, ĽS Naše Slovensko
3
Ján Harant, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4
Michal Haviar, ĽS Naše Slovensko
5
Martin Jágrik, VZDOR
6
Karol Janas, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Ľubomír Kubovič, NEKA
8
Anton Lagíň, NEKA
9
Stanislav Lališ, NEKA
10
Jana Mahdoňová, ĽS Naše Slovensko
11
František Matušík, NEKA
12
Zuzana Motlová, ĽS Naše Slovensko
13
Róbert Noga, ĽS Naše Slovensko
14
Milan Oršula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
15
Andrej Péli, NEKA
16
Pavel Petrík, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17
Iveta Pospíšilová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
18
Marián Puček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
19
Juraj Smatana, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
20
Igor Steiner, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
21
Roman Španihel, NEKA
22
Jarmila Tesková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
23
Jaroslav Urík, NEKA
24
Viera Zboranová, NEKA
25
Peter Zvak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1
Viera Beňová, NEKA
2
Pavol Caňo, NEKA
3
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4
Tibor Čičmanec, NEKA
5
Vojtech Čičmanec, NEKA
6
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Martin Drozd, NEKA
8
Michal Ďureje, NEKA
9
Dušan Ďuriš, NEKA
10
Miroslav Dzina, NEKA
11
Ľubomír Dzurák, NEKA
12
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
13
Jozef Franek, NEKA
14
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
15
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
16
Branislav Gigac, NEKA
17
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
18
Tomáš Grešner, NEKA
19
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
20
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
21
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22
Karol Herceg, KSS
23
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
24
Viera Hurtišová, KSS
25
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
26
Andrej Kmotorka, NEKA
27
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
28
Tomáš Kozák, NEKA
29
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
30
Branislav Krpelan, NEKA
31
Ján Madžo, DOMA DOBRE
32
Ingrid Majdová, KSS
33
Jana Matiašková, NEKA
34
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
35
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
36
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
37
Marián Mittaš, KSS
38
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
41
Jozef Otto, NEKA
42
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
43
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
44
Eduard Prilinský, NEKA
45
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
46
Ladislav Procházka, NEKA
47
Miroslav Rajčo, NEKA
48
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
49
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
50
Andrej Sikora, KSS
51
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52
Igor Sojka, KSS
53
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
54
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55
Mária Šramková, NEKA
56
Martin Šujan, NEKA
57
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
58
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
60
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
61
Tomáš Tines, NEKA
62
Martin Uríček, NEKA
63
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
64
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
65
Alojz Vlčko, NEKA
66
Anton Vrecko, NEKA
67
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
68
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1
Miroslav Bučko, NEKA
2
Cyril Crkoň, NEKA
3
Jaroslav Čibenka, NEKA
4
Miriam Gabčová, NEKA
5
Rastislav Henek, NEKA
6
Marian Horečný, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7
Peter Hudák, NEKA
8
Igor Hurta, NEKA
9
Roman Hvizdák, NEKA
10
Michal Janek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
11
Andrea Jankovičová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12
Daniel Krištof, ĽS Naše Slovensko
13
Miroslav Kubičár, NEKA
14
Ivan Kubiš, NEKA
15
Ján Lameš, KSS
16
Jaroslav Mazúr, ĽS Naše Slovensko
17
Pavel Melišík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
18
Pavol Mičuda, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
19
Marián Michalec, NEKA
20
Marián Mišún, ĽS Naše Slovensko
21
Ján Okrajek, NEKA
22
Milan Panáček, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23
Ján Prekop, NEKA
24
Lukáš Raník, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
25
Peter Regina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
26
Miloš Svoboda, NEKA
1
Miloslav Baco, NEKA
2
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
3
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
4
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
5
Lukáš Beták, NEKA
6
Danica Birošová, NEKA
7
Alena Bulková, NEKA
8
Henrieta Crkoňová, NEKA
9
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
10
Daniela Felgrová, NEKA
11
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
12
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
13
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
14
Ľubomír Horný, NEKA
15
Martin Hošták, NEKA
16
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
17
Marian Hudec, NEKA
18
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
19
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
20
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
21
Jozef Kováč, NEKA
22
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
23
Ján Krátky, NEKA
24
Michal Križan, NEKA
25
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
26
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27
Denisa Martinková, NaS - ns
28
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
29
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30
Miloš Mičega, NEKA
31
Peter Mikula, NEKA
32
Dagmar Mikulová, NEKA
33
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34
Ingrid Opatovská, NEKA
35
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
37
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
38
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, KDH, SaS
39
Miroslav Řádek, NEKA
40
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41
Ľubomír Slávik, NaS - ns
42
Martin Smolka, NEKA
43
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44
Stanislav Svatik, NEKA
45
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
46
Rastislav Šepták, NEKA
47
Štefan Škultéty, NEKA
48
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
49
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
50
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
51
Marek Trsťan, NEKA
52
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
53
Tomáš Vaňo, NEKA
54
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
55
Viera Žilková, NEKA

Volebná účasť

26,31 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,80 %
04.11. 2017 1. kolo 26,31 %
09.11. 2013 1. kolo 17,37 %
28.11. 2009 2. kolo 15,77 %
14.11. 2009 1. kolo 20,58 %
10.12. 2005 2. kolo 7,12 %
26.11. 2005 1. kolo 12,29 %
15.12. 2001 2. kolo 16,17 %
01.12. 2001 1. kolo 21,54 %

Predsedovia VÚC a najväčšie kluby v minulosti

Jaroslav Baška
SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA, SNS
2022
19
SMER - SD, Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA, SNS
Jaroslav Baška
SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
2017
22
NEKA
Jaroslav Baška
SMER - SD
2013
25
NEKA
Pavol Sedláček
SMER, ĽS-HZDS
2009
27
NEKA
Miroslav Chovanec
SMER, SNS, SF, KDH, HZD
2005
21
SMER, SNS, SF, KDH, HZD
Štefan Štefanec
HZDS
2001
45
NEKA