Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
47,53%
Adrian Polóny NEKA
15,00%
Rudolf Huliak NK/NEKA
11,45%
Miroslav Suja REPUBLIKA
9,43%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
7,11%
Michal Albert KSS
3,50%
Maroš Čupka Socialisti.sk
2,37%
Marek Modranský NEKA
2,34%
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,27%

Rozdelenie mandátov poslancov

Strany v koalíciach sú v poradí, v akom uvádza Štatistický úrad SR

NEKA
22 poslancov
NEKA
9 poslancov
SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
7 poslancov
NEKA
5 poslancov
ODS - Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, DS
1 poslanec
SME RODINA
1 poslanec
NOVA
1 poslanec
NK/NEKA
1 poslanec
SMER - SD, REPUBLIKA
1 poslanec
NEKA
1 poslanec

Zvolení kandidáti na poslancov

1
Tomáš Abel, NEKA
13 571 hlasov
2
Peter Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
11 231 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 341 hlasov
4
Michal Bagačka, Hlas - sociálna demokracia
8 035 hlasov
5
Peter Antal, NEKA
7 890 hlasov
6
Attila Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 358 hlasov
7
Mirko Trojčák, NEKA
7 075 hlasov
8
Ferenc Auxt, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
6 972 hlasov
9
Ladislav Kukolík, NEKA
6 740 hlasov
10
Lenka Balkovičová, NEKA
6 364 hlasov
11
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
6 360 hlasov
12
Milan Lichý, NEKA
6 110 hlasov
13
Martin Turčan, NEKA
5 967 hlasov
14
Štefan Vavrek, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 887 hlasov
15
David Kapusta, NEKA
5 874 hlasov
16
Enikő Mag Fodor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 828 hlasov
17
Stanislav Horník, NEKA
5 583 hlasov
18
Roman Malatinec, Hlas - sociálna demokracia
5 559 hlasov
19
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
5 510 hlasov
20
Martin Juhaniak, NEKA
5 505 hlasov
21
Pavol Baculík, NOVA
5 487 hlasov
22
Elena Kaliská, NEKA
5 443 hlasov
23
Miroslav Fašang, NEKA
5 379 hlasov
24
Marek Modranský, NEKA
5 324 hlasov
25
Juraj Pelč, NEKA
5 262 hlasov
26
Péter Csúsz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 922 hlasov
27
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne...
4 896 hlasov
28
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
4 799 hlasov
29
Igor Kašper, SME RODINA
4 727 hlasov
30
Daniel Struhár, NEKA
4 554 hlasov
31
Peter Košík, NK/NEKA
4 501 hlasov
32
Božena Kováčová, Hlas - sociálna demokracia
4 229 hlasov
33
Martin Ridzoň, NEKA
4 224 hlasov
34
František Páleník, NEKA
4 203 hlasov
35
Matej Snopko, NEKA
4 088 hlasov
36
László Jámbor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3 914 hlasov
37
Ľuboslav Dobrocký, SaS, KDH, Progresívne...
3 777 hlasov
38
Ján Šufliarský, NEKA
3 725 hlasov
39
Kamil Danko, SMER - SD, REPUBLIKA
3 585 hlasov
40
Karol Mičko, SaS, KDH, Progresívne...
3 506 hlasov
41
Maroš Skopal, SaS, KDH, Progresívne...
3 421 hlasov
42
Branislav Jaďuď, SNS
3 416 hlasov
43
Július Buchta, NEKA
3 360 hlasov
44
Milan Kolesár, SaS, KDH, Progresívne...
3 132 hlasov
45
Július Balog, Hlas - sociálna demokracia
3 082 hlasov
46
Radoslav Vazan, NEKA
3 035 hlasov
47
Andrea Baníková, SaS, KDH, Progresívne...
2 729 hlasov
48
Zoltán Antal, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2 216 hlasov
49
Mikuláš Pál, NEKA
2 022 hlasov

Kandidáti na poslancov

vyberte svoj obvod
Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
2
Michal Albert, KSS
3
Pavel Bachleda, NEKA
4
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
5
Katarína Belicová, NEKA
6
Elena Buksová, NEKA
7
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
9
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
10
Maroš Čupka, Socialisti.sk
11
Andrea Dolinská, NEKA
12
Csilla Droppová, NEKA
13
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, DS
14
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
15
Peter Gogola, NEKA
16
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
17
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
18
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, DS
19
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
21
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv
22
David Kapusta, NEKA
23
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
24
Erika Karová, NEKA
25
Igor Kašper, SME RODINA
26
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
27
Ivan Kostúr, KSS
28
Karol Kováč, NEKA
29
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
30
Martina Kubišová, NEKA
31
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
32
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
33
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
34
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
35
Milan Lichý, NEKA
36
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
37
Zuzana Macošková, NK/NEKA
38
Ivan Mailing, NK/NEKA
39
Martin Majling, NEKA
40
Pavel Marko, NK/NEKA
41
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
42
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
43
Marta Medzihradská, NEKA
44
Stanislav Mičev, NEKA
45
Matúš Mistrík, NK/NEKA
46
Ján Mizerák, SME RODINA
47
Marek Modranský, NEKA
48
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, DS
49
Matúš Molitoris, NEKA
50
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
51
Juraj Odor, NEKA
52
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
53
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
54
Radoslav Petrík, NK/NEKA
55
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
56
Peter Plančík, KSS
57
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
58
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
59
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
60
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
61
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
62
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
63
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
64
Michal Rusko, SOM Slovensko
65
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
66
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
67
Vladimír Sklenka, NEKA
68
Janka Slaná, NEKA
69
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
70
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
71
Milan Smädo, NEKA
72
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
73
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
74
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
75
Martin Turčan, NEKA
76
Peter Ušiak, NEKA
77
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
78
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
79
Peter Voskár, NK/NEKA
80
Marek Vyhnička, SNS
81
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
1
Pavel Bačík, NEKA
2
Martin Bálik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3
Oldřich Havlík, ĽS Naše Slovensko
4
Ľudovít Kaník, Demokrati Slovenska
5
Anna Maďarová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6
Mikuláš Pál, NEKA
7
Lukáš Pellegrini, NEKA
8
Štefan Šulek, SMER - SD, REPUBLIKA
1
Tomáš Abel, NEKA
2
Radovan Antal, Hlas - sociálna demokracia
3
Andrej Barančok, NEKA
4
Milan Belko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
5
Ivan Brozman, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
6
Michal Daxner, Hlas - sociálna demokracia
7
Jaroslav Demian, Hlas - sociálna demokracia
8
Miroslav Fašang, NEKA
9
Ondrej Filipiak, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10
Michal Frančák, NK/NEKA
11
Matej Garaj, NEKA
12
Jarmila Gordanová, SMER - SD, REPUBLIKA
13
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15
Milan Hašan, NK/NEKA
16
Viliam Hláčik, SMER - SD, REPUBLIKA
17
Martin Juhaniak, NEKA
18
Jozef Kalman, SME RODINA
19
Marek Kordík, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
20
Zuzana Kúdelková, Socialisti.sk
21
Martina Kupcová, Socialisti.sk
22
Roman Longauer, NK/NEKA
23
Marian Mikuš, SNS
24
Ivan Mozola, ĽS Naše Slovensko
25
Milan Palovčík, NEKA
26
Milan Petrla, SMER - SD, REPUBLIKA
27
Martin Ridzoň, NEKA
28
Roman Romančík, SMER - SD, REPUBLIKA
29
Daniel Struhár, NEKA
30
Ľubica Štugnerová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
31
František Šuchaň, ĽS Naše Slovensko
32
Martin Tkáčik, NOVA
33
Jaroslav Tokár, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
34
Jozef Tokár, NK/NEKA
35
Nina Varšová, Hlas - sociálna demokracia
36
Ivana Veverková, Socialisti.sk
37
Kamila Zemančíková, NK/NEKA
1
Miroslav Cerovský, ĽS Naše Slovensko
2
Marian Čemez, SRDCE - SNJ - sv
3
Vladimír Dado, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
4
Tomáš Dom, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5
Andrea Fekiačová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6
Stanislav Horník, NEKA
7
Radoslav Hruška, NEKA
8
Jana Kuzárová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
9
Roman Malatinec, Hlas - sociálna demokracia
10
Miroslav Suja, SMER - SD, REPUBLIKA
11
Ján Šufliarský, NEKA
1
Anna Dolinská, ĽS Naše Slovensko
2
Peter Filuš, SMER - SD, REPUBLIKA
3
Jozef Krilek, NEKA
4
Ľuboš Ľupták, Skúsme to inak
5
Jana Ľuptáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
6
Adrián Macko, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
7
Maroš Skopal, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
8
Dušan Strieborný, Hlas - sociálna demokracia
9
Jaroslav Suja, NEKA
10
Marián Školník, Hlas - sociálna demokracia
11
Jana Terenová, NK/NEKA
12
Michaela Urban, SME RODINA
13
Radoslav Vazan, NEKA
14
Peter Vician, SMER - SD, REPUBLIKA
1
Attila Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2
Milan Alberti, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
3
Milan Alberti, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
4
Pavol Baculík, NOVA
5
Ctibor Caban, NK/NEKA
6
Péter Csúsz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7
Lukáš Čavoj, ODS - Občianski demokrati Slovenska, ŠANCA, DS
8
Marian Čerpák, SMER - SD, REPUBLIKA
9
Simona Domová, ĽS Naše Slovensko
10
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11
Pavol Gabľas, SMER - SD, REPUBLIKA
12
Pavel Greksa, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
13
Branislav Hámorník, Hlas - sociálna demokracia
14
Peter Jakubove, NEKA
15
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
16
Imrich Kelemen, SMER - SD, REPUBLIKA
17
Michal Kelemen, SOLIDARITA - Hnutie pracujúcej chudoby
18
Michal Kováč, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
19
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20
Jozef Kramec, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
21
Lucia Lásková, NEKA
22
Miroslav Malatinec, SMER - SD, REPUBLIKA
23
Zoltán Marcinkó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
24
Karol Mičko, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
25
Milan Molnár, SME RODINA
26
Andrea Moravčíková, NOVA
27
Lukáš Mózer, Hlas - sociálna demokracia
28
Oľga Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
29
Tibor Palúch, Hlas - sociálna demokracia
30
Juraj Pelč, NEKA
31
Patrik Svediak, SME RODINA
32
Martin Šebian, Hlas - sociálna demokracia
33
Jozef Týnus, SMER - SD, REPUBLIKA
34
Alexander Udvardy, NEKA
1
Július Balog, Hlas - sociálna demokracia
2
Andrea Baníková, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
3
Pavol Čičmanec, SMER - SD, REPUBLIKA
4
Irena Guzmová, NK/NEKA
5
Ján Chromek, Hlas - sociálna demokracia
6
Jana Palíková, SMER - SD, REPUBLIKA
7
Ján Skýpala, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
8
Monika Slížiková, NK/NEKA
9
Juraj Suja, ĽS Naše Slovensko
1
Zoltán Antal, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2
Ondrej Bafia, SMER - SD, REPUBLIKA
3
Pavol Balážik, NEKA
4
Ondrej Báňás, NEKA
5
Tatiana Belánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
6
Ľubomíra Benešová, NEKA
7
Július Buchta, NEKA
8
Dušan Cais, NEKA
9
Kristína Cselényiová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10
Ján Danko, SMER - SD, REPUBLIKA
11
Peter Dobšinský, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
12
Marian Dorkin, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13
Dušan Ďuriška, Slovenská ľudová strana (SĽS)
14
Roman Goldschmidt, NEKA
15
Janette Hrbálová, NEKA
16
László Iván, NEKA
17
Róbert Jóry, NEKA
18
Ladislav Kocsis, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
19
Milan Kolesár, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
20
Igor Krjak, ĽS Naše Slovensko
21
Július Laššan, Hlas - sociálna demokracia
22
Ján Málik, ZA ĽUDÍ
23
Andrej Palaš, SMER - SD, REPUBLIKA
24
Milan Pavko, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
25
Erik Vranka, Hlas - sociálna demokracia
1
Romana Antalová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
2
Ferenc Auxt, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3
Michal Bagačka, Hlas - sociálna demokracia
4
Oto Báthory, Magyar Fórum - Maďarské fórum
5
Július Bial, Magyar Fórum - Maďarské fórum
6
Branislav Bukviar, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
7
Peter Cavar, ĽS Naše Slovensko
8
Radovan Ceglédy, NEKA
9
Pavel Cibuliak, SMER - SD, REPUBLIKA
10
Zoltán Cziprusz, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
11
Milan Gál, NK/NEKA
12
Marian Habovčík, NEKA
13
Ivan Hazucha, SMER - SD, REPUBLIKA
14
Dušan Hlinka, SMER - SD, REPUBLIKA
15
Roman Hubert, SMER - SD, REPUBLIKA
16
Peter Juhász, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
18
Roman Lebeda, NEKA
19
Andrea Macúriková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
20
Enikő Mag Fodor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
21
Ján Michalík, Slovenské Hnutie Obrody
22
Obaidullah Mir, ZA ĽUDÍ
23
Štefan Nagy, SRDCE - SNJ - sv
24
Andrea Paveleková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
25
Marián Podstavek, NK/NEKA
26
Pavol Poprocký, Slovenské Hnutie Obrody
27
Štefan Szántó, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
28
Ján Šimon, SMER - SD, REPUBLIKA
29
Štefan Vavrek, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
30
Július Vrábeľ, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
1
Attila Baki, Magyar Fórum - Maďarské fórum
2
Marián Balko, SME RODINA
3
Mária Bednárová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
4
Jozef Cuper, SMER - SD, REPUBLIKA
5
Martin Čapliar, Hlas - sociálna demokracia
6
Ladislav Černý, SME RODINA
7
Ľuboslav Dobrocký, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
8
Jozef Filkus, ZA ĽUDÍ
9
Lóránt Gömöry, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
10
Ondrej Gömöry, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
11
Ján Jakub, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
12
László Jámbor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13
Alexander Kakoš, Slovenské Hnutie Obrody
14
Ladislav Kerata, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15
Štefan Korbeľ, NEKA
16
Miriama Kupkovičová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17
Mária Lőrincz, NEKA
18
Ladislav Martin, SMER - SD, REPUBLIKA
19
Igor Mäsiar, SMER - SD, REPUBLIKA
20
Michal Medveď, ĽS Naše Slovensko
21
Mirko Trojčák, NEKA
1
Dominika Árvaiová, Skúsme to inak
2
Ľubica Balgová, SOM Slovensko
3
Lenka Balkovičová, NEKA
4
Ján Beljak, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
5
Rastislav Bobor, KSS
6
Juraj Družbacký, SMER - SD, REPUBLIKA
7
Peter Gnida, SNS
8
Dušan Hanka, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
9
Slavomír Hanuska, SNS
10
Dušan Hruška, Hlas - sociálna demokracia
11
Radoslav Hudák, SMER - SD, REPUBLIKA
12
Rudolf Huliak, NK/NEKA
13
Patrick Ivan, Hlas - sociálna demokracia
14
Milan Jakubík, NK/NEKA
15
Jozef Ježík, SMER - SD, REPUBLIKA
16
Elena Kaliská, NEKA
17
Vojtech Kelemen, SNS
18
Dušan Kišfaluši, SNS
19
Dana Kobidová, Skúsme to inak
20
Jaroslav Kolibík, NEKA
21
Ingrid Kosová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
22
Peter Košík, NK/NEKA
23
Róbert Kurčík, Skúsme to inak
24
Miroslav Kusein, Hlas - sociálna demokracia
25
Tímea Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
26
Andrej Lupták, Skúsme to inak
27
Vladimír Lupták, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
28
Andrea Marcineková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
29
Martina Mészáros Bariaková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
30
Mária Michnová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA (SMS)
31
Samir Moumani, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
32
Michal Ondriska, SNS
33
Martina Orolínová, SMER - SD, REPUBLIKA
34
Anna Paľovová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
35
Milan Parobok, NK/NEKA
36
Martin Petriska, SME RODINA
37
Ján Plesník, SOLIDARITA - Hnutie pracujúcej chudoby
38
Lukáš Richtárech, NEKA
39
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
40
Matej Snopko, NEKA
41
Andrea Sujová, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
42
Linda Škriniarová, ŽIVOT
43
Juraj Trebuľa, SMER - SD, REPUBLIKA
44
Ľudmila Veselá, Skúsme to inak
45
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1
Kamil Danko, SMER - SD, REPUBLIKA
2
Branislav Jaďuď, SNS
3
Vladislav Lalka, NEKA
4
Anton Mihálik, NK/NEKA
5
Peter Michálik, Hlas - sociálna demokracia
6
Ivan Pokrívka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7
Marián Šurjanský, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
8
Ján Tomáš, Hlas - sociálna demokracia
9
Rudolf Vallo, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
10
Lucia Žarnovičanová, ĽS Naše Slovensko
1
Ján Abrahám, Hlas - sociálna demokracia
2
Dušan Antal, SMER - SD, REPUBLIKA
3
Peter Antal, NEKA
4
Jaroslav Baran, SRDCE - SNJ - sv
5
Jozef Brhlík, NEKA
6
Alexander Ferenčík, NEKA
7
Daniel Gelien, SME RODINA
8
Karol Gubka, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
9
Božena Kováčová, Hlas - sociálna demokracia
10
Juraj Krátky, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
11
Ladislav Kukolík, NEKA
12
Rastislav Kysel, ĽS Naše Slovensko
13
Štefan Kysel, NK/NEKA
14
Martin Novodomec, SaS, KDH, Progresívne Slovensko, SPOLU, OKS
15
František Páleník, NEKA
16
Tibor Paulík, SNS
17
Jozef Pribilinec, SRDCE - SNJ - sv
18
Martin Sklenka, SMER - SD, REPUBLIKA
19
Lívia Šouc Kosťová, NEKA
20
Slavomír Vanka, SNS
21
Pavol Veselý, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

45,13 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,13 %
04.11. 2017 1. kolo 40,28 %
23.11. 2013 2. kolo 24,60 %
09.11. 2013 1. kolo 24,58 %
28.11. 2009 2. kolo 18,01 %
14.11. 2009 1. kolo 27,05 %
10.12. 2005 2. kolo 10,65 %
26.11. 2005 1. kolo 18,64 %
15.12. 2001 2. kolo 19,91 %
01.12. 2001 1. kolo 24,16 %

Predsedovia VÚC a najväčšie kluby v minulosti

Ondrej Lunter
NEKA
2022
22
NEKA
Ján Lunter
NEKA
2017
22
NEKA
Vladimír Maňka
KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ, SMER - SD
2013
25
KDH, SMER - SD
Vladimír Maňka
SMER, ĽS-HZDS
2009
27
NEKA
Milan Murgaš
SMER, SZS, SNS, KDH, HZD
2005
18
NEKA
Milan Marčok
SMER, HZDS
2001
22
NEKA