Výsledky komunálnych volieb v mestskej časti Bratislava - Dúbravka

Otto Riesz
35,58%

Rozdelenie mandátov poslancov

Strany v koalíciach sú v poradí, v akom uvádza Štatistický úrad SR

KDH
10 poslancov
DS
5 poslancov

5 poslancov
nezávislý
5 poslancov
BEZ
3 poslanci
HZDS
2 poslanci
SDĽ
2 poslanci
SNS
1 poslanec
NEUVE
1 poslanec

Starostovia a najväčšie kluby v minulosti

Martin Zaťovič
Zmena zdola, DÚ, NOVA, OKS, SME RODINA - Boris Kollár, KDH, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), SaS
2018
23
Zmena zdola, DÚ, SME RODINA - Boris Kollár, SaS, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), OKS, NOVA, KDH
Martin Zaťovič
EDS, SZ, SaS, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH, SDKÚ-DS, SIEŤ
2014
23
SZ, SDKÚ-DS, SaS, SIEŤ, OKS, NOVA, MOST - HÍD, KDH
Ján Sandtner
nezávislý
2010
16
SDKÚ-DS, SaS, OKS, MOST - HÍD
Ján Sandtner
nezávislý
2006
18
SMER, SNS, ĽS-HZDS
Peter Polák
nezávislý
2002
24
SZS, SMK-MKP, SDA, SMER, SDKÚ, ANO
Ing. Peter Polák
SDK, SOP, SDĽ, SZS, SDSS, DS, DÚ, KDH
1998
39
SZS, SOP, SDĽ, SDSS, SDK, KDH, DÚ, DS
Otto Riesz
1994
10
KDH
Ján RÍssel
nezávislý
1990

Volebná účasť v obci

39,94
48,68
%
2018 10.11.
33,95
48,34
%
2014 15.11.
32,76
49,69
%
2010 27.11.
32,36
47,65
%
2006 02.12.
26,31
49,51
%
2002 07.12.
33,90
53,96
%
1998 19.12.
33,74
52,42
%
1994 19.11.
2018 10.11. 39,94%
48,68%

2014 15.11. 33,95%
48,34%

2010 27.11. 32,76%
49,69%

2006 02.12. 32,36%
47,65%

2002 07.12. 26,31%
49,51%

1998 19.12. 33,90%
53,96%

1994 19.11. 33,74%
52,42%

účasť v Bratislava - Dúbravka
účasť v SR
vybratý rok

Zoznam zvolených poslancov

1
Štefan Brezanský, HZDS
2
Anna Caudtová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
3
Marta Ďurovičová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
4
Jelena Hudcovská, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
5
Ida Jakvirtová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
6
Petruška Knošková, nezávislý
7
Jaroslava Kučová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
8
Peter Sedlák, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
9
Karol Böhm, HZDS
10
Peter Čecho, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
11
Yveta Erdélyiová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
12
Peter Fajkus, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
13
Peter Hanulík, SDĽ
14
Štefánia Horečná, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
15
Alexander Letko, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
16
Viera Pauliková, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
17
Ján Porubský, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
18
Jozefína Baranová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
19
Pavel Blažej, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
20
Ivan Bogdan, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
21
Ján Čačko, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
22
Marta Čarnogurská, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
23
Albert Glasa, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
24
Eva Grexová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
25
Dobroslava Krajačičová, SNS
26
Ján Kubis, SDĽ
27
Jozef Barborík, SDĽ
28
Janka Drobová, SDĽ
29
Štefan Fošnár, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
30
Tatiana Heldová, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
31
Štefan Kohút, SL, NDS, KDH, DÚ, DS
32
Peter Královič, HZDS
33
Matilda Križanová, SDĽ
34
Anna Ščepková, SL, NDS, KDH, DÚ, DS